Skip to content

LOGISTICS

International transportring with
our own car park

warehouse

STORAGE

Storage of dry and refrigerated goods
in several countries

pizza

GROCERIES

Distribution of fresh fruit,
vegetables and ready-made meals

ABOUT US

Spoločnosť vznikla ako rodinný podnik a takou cestou sa uberá do dnes. Hlavná činnosť spoločnosti je predaj a distribúcia potravín. Našim cieľom je priniesť zákazníkom čo najkvalitnejší tovar. V súčasnosti naše produktové portfólio tvorí tovar prevažne z domácej slovenskej výroby, a dovoz a vývoz potravín z Maďarska, Česka, Rakúska a iných krajín. Pre našich zákazníkov sme k dispozícii nonstop. 

MEATVEG

MeatVeg produkty sú vyrobené z úplne prírodných rastlinných materiálov, takže MeatVeg nie je umelé mäso. Naše produkty sú „bez všetkého“, teda bez sóje, lepku a laktózy. Sú ideálne nielen pre vegánov a vegetariánov, ale aj pre tých, ktorí chcú znížiť spotrebu mäsa, pričom môžu bez kompromisov jesť obyčajné lasagne, vyprážané „mäso“ či bolonské špagety.

Tento produkt je  vyrobený z najlepších fazuľových a hrachových bielkovín na svete. Priamo z farmy na stôl. Dá sa z nej pripraviť akékoľvek jedlo. Jeho textúra je dokonale mäsitá. Má výnimočne vysoký obsah bielkovín a má dokonalý obsah esenciálnych aminokyselín.

EL BANDITO COFFEE

Do nášho portfólia patrí aj výroba kávových kapsúl vhodných do kávovarov Dolce Gusto a Nespresso .
Dokážeme zabezpečiť rôzne druhy kávových kapsúl od klasického Espressa cez Cappuccino a Latte Macchiato až po kávy s rôznymi príchuťami.
Na trh sme priniesli značku El Bandito, ktorá je zárukou kvality a lahodnej chuti.

LOGISTICS

Naša spoločnosť poskytuje služby v oblasti nákladnej dopravy a prepravy osôb . Zabezpečujeme dopravu osôb alebo skupín na rozličné podujatia. 

Nákladná preprava – k dispozícií máme vozidlá do 3,5t, 12t, prispôsobené na prepravu potravín aj do -25 °C.

Osobná preprava – k dispozícií máme vozidlá do 8, 19, 57 miestne.

VEGETABLES

The priority of our company in international distribution and the transport of fresh fruit and vegetables. We import products from local farmers of Morocco. We deal mainly with the import of high-quality tomatoes. These are the types of baby plum, coloured baby plum, cherry, mini kumato 

CONTACT

Good-Line s.r.o.

phone no.: +421 910 149 631

mail: info@good-line.sk

address: 542, Čierny Brod 925 08

en_USEnglish